Krzesło barowe POZZA VELVET ze złotymi nogami, kremowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Aksamitna tkanina: Kremowa
- Metal: Złoty
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 102 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Obciążenie: 110 kg
- Waga: 5,4 kg
Specyfikacja
- Krzesło barowe z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Delikatna aksamitna tapicerka ze stylowym przeszyciem
- Pewne podłoże metalowe pokryte farbą proszkową
- Dostarczane w stanie do montażu
POZZA
Krzesło barowe z kolekcji POZZA zachwyca eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatna aksamitna tapicerka, dekoracyjne pionowe przeszycia i smukłe metalowe podłoże. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi prezentuje się luksusowo, ale jednocześnie przytulnie i łatwo staje się wyraźnym elementem wnętrza. Komfortowo ukształtowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego siedzenia, zarówno przy kuchennej wyspie, domowym barze, jak i wyższym stole jadalnym. Krzesło POZZA doskonale uzupełni nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wprowadzając lekkość, styl i przyjemną atmosferę dla wspólnych chwil i codziennego siedzenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332099184 |
| ? Kolor: | Kremowy, Złoty |
| Waga: | 5,4 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
