Stołek barowy POZZA VELVET z czarnymi nogami, czarny
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Tkanina aksamitna: Czarna
- Metal: Czarny
Wymiary
- Szerokość: 43 cm
- Głębokość: 49 cm
- Wysokość: 104 cm
- Wysokość siedziska: 76 cm
- Szerokość siedziska: 43 cm
- Głębokość siedziska: 35 cm
- Obciążenie: 110 kg
- Waga: 5,5 kg
Specyfikacja
- Stołek barowy z oparciem i wygodnym siedziskiem
- Delikatne aksamitne pokrycie z stylowym przeszyciem
- Solidna metalowa podstawa pokryta lakierem proszkowym
- Dostarczane w stanie do montażu
POZZA
Stołek barowy z kolekcji POZZA przyciąga eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatne aksamitne pokrycie, dekoracyjne pionowe przeszycia i smukła metalowa podstawa. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, a zarazem przytulnie i łatwo staje się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego siedzenia, zarówno przy kuchennym wyspie, domowym barze, jak i przy wyższych stołach jadalnych. Stołek POZZA doskonale uzupełnia nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wnosząc lekkość, styl i przyjemną atmosferę dla wspólnych chwil i codziennego relaksu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Hokery |
|---|---|
| EAN: | 5903332073191 |
| ? Kolor: | Czarny |
| Waga: | 5,5 kg |
| ? Szerokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Głębokość siedziska: | 35 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Nośność: | 110 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Oparcie: | Na nogi |
| Oparcie pleców: | Z oparciem pleców |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Szerokość siedziska: | 43 cm |
| Tapicerka: | Tapicerowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wygląd siedzisk: | Kwadrat |
| Wysokość siedziska: | 76 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
