Mata plażowa PASKI niebiesko-biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce i narzuty |
|---|---|
| EAN: | 8596605040708 |
| ? Kolor: | Biały, Niebieski |
| ? Materiał: | Tkanina, 52% poliester | 48% bawełna |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka poliuretanowa |
| ? Rozmiar: | 137 x 49 x 2 cm |
| ? Szerokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 2 cm |
| Długość: | 137 cm |
| Przeznaczenie: | Plażowa |
| Układanie: | Składane |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
