Mikropluszowy koc PAPAVA, kremowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
Kolor
- Kremowy
- Pomarańczowy
- Brązowy
Wymiary
- 200 x 220 cm
Specyfikacja
- Delikatna, miękka i ocieplająca tkanina
- Materiał nie wymagający prasowania
- Nie wybielać
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Koce z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 2632202027417 |
| ? Kolor: | Kremowy |
| ? Gramatura: | 200 g/m2 |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar: | 200 x 220 cm |
| ? Szerokość: | 200 cm |
| Długość: | 220 cm |
| Typ: | Koce i pledy |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
