Letnia kołdra pikowana COOL SLEEP 140x200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Powłoka: 100% poliester – mikrofibra
- Wypełnienie: 100% poliester– włókno puste
- Gramatura wypełnienia: 120 g/m2
- Gramatura powłoki: 85 g/m2
- Waga: 840 g
Rozmiar
- 140 x 200 cm
Szczegóły
- Lekka letnia kołdra z delikatnych materiałów
- Specjalna struktura z małymi otworami zapewnia wysoką oddychalność
- Włókno puste zachowuje kształt i puszystość nawet po wielokrotnym praniu
- Zapewnia komfort podczas gorących letnich nocy
- Tkanina certyfikowana OEKO-TEX® Standard 100
- Zalecana temperatura prania: 40 °C (według etykiety producenta)
- Można suszyć w suszarce bębnowej na niskiej temperaturze
- Nie bielić, nie prasować
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kołdry |
|---|---|
| EAN: | 8596605045680 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 120 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,84 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Włókno puste |
| Antyalergiczne: | Tak |
| Dla alergików: | Dla alergików |
| Masa kołdry: | 840 g |
| Materiał wierzchni: | 100% poliester |
| Pora roku: | Letnie |
| Przeznaczone do: | Łóżko pojedyncze |
| Właściwości termoregulacji kołdry: | Chłodząca |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
