Czarny fotel biurowy FLEXISEAT Q-118RC
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Materiał obicia: tkanina membranowa
- Plastik
- Metal
Wymiary
- Szerokość: 65 cm
- Wysokość: 114 - 124 cm
- Wysokość siedzenia: 47 - 57 cm
- Głębokość całkowita: 64 cm
- Głębokość siedziska: 44 cm
- Szerokość siedziska: 45 cm
- Szerokość oparcia: 43 cm
- Głębokość podłokietnika: 26 cm
- Waga: 12 kg
Specyfikacja
- Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła biurowe |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny |
| Waga: | 12 kg |
| ? Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 114 - 124 cm |
| Głębokość: | 64 cm |
| Głębokość siedziska: | 44 cm |
| Kółeczka: | Na kółeczkach |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Nośność: | 100 kg |
| Obrotowe: | Obrotowe |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Regulacja: | Regulowany |
| Tapicerka: | Tapicerowane |
| Wygląd: | Biurowe |
| Wysokość siedziska: | 47 - 57 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
