Ciemnoszare aksamitne krzesło MIA
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
137 zł
–22 %
Biale krzesło KITO z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Produkt Polski 🇵🇱
154 zł
–21 %
Jasnoszare krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
121 zł
Produkt Polski 🇵🇱
154 zł
–18 %
Ciemnoszare krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
125 zł
Produkt Polski 🇵🇱
137 zł
–24 %
Szare krzesło KITO z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
104 zł
Promocja
Produkt Polski 🇵🇱
150 zł
–21 %
Biało-czarne krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
118 zł
Produkt Polski 🇵🇱
154 zł
–16 %
Czarne krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
129 zł
Produkt Polski 🇵🇱
137 zł
–22 %
Czarne krzesło KITO z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Produkt Polski 🇵🇱
188 zł
–35 %
Biało-czarne krzesło BALI MARK z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
122 zł
Produkt Polski 🇵🇱
171 zł
–17 %
Transparente krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
141 zł
Promocja
98 zł
–10 %
Szare krzesło OSAKA z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
88 zł
148 zł
–18 %
Beżowe krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
121 zł
Promocja
98 zł
–6 %
Krzesło koralowe OSAKA z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
92 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Aksamitna tkanina: Ciemnoszara (Grafitowa)
- Drewno: Buk
Wymiary krzesła
- Szerokość: 48 cm
- Głębokość: 39 cm
- Wysokość: 80 cm
- Wysokość siedziska: 44 cm
- Udźwig: 120 kg
Autentyczną atmosferę krajów północnych osiągniesz łatwo za pomocą pastelowych kolorów, czystych linii i prostych kształtów. Jednocześnie styl skandynawski jest wysoce funkcjonalny i zrównoważony. To docenisz w każdej skandynawskiej jadalni i kuchni. Postaw na naturalność i trzymaj się naturalnych materiałów również przy wyborze mebli. Praktyczne ciemnoszare krzesło Mia z bukowymi nogami i przyjemnym siedziskiem z aksamitnej tkaniny podkreśli północny charakter. Ciemnoszare krzesła łatwo dopasujesz do masywnego stołu jadalnianego. Skup się na odpowiedniej ilości światła i zielonych ziół, które wniosą do przestrzeni urok Północy.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary |
| Waga: | 4 kg |
| ? Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Dekor drewna: | Buk |
| Głębokość: | 39 cm |
| Materiał nóg: | Drewno |
| Materiał obicia: | Aksamitna tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Tapicerka: | Pikowana |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
