Szare krzesło FRANCO VELVET
Produkty powiązane
Produkt Polski 🇵🇱
137 zł
–22 %
Biale krzesło KITO z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Produkt Polski 🇵🇱
154 zł
–21 %
Jasnoszare krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
121 zł
Produkt Polski 🇵🇱
154 zł
–18 %
Ciemnoszare krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
125 zł
Produkt Polski 🇵🇱
137 zł
–24 %
Szare krzesło KITO z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
104 zł
Promocja
Produkt Polski 🇵🇱
150 zł
–21 %
Biało-czarne krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
118 zł
Produkt Polski 🇵🇱
154 zł
–16 %
Czarne krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
129 zł
Produkt Polski 🇵🇱
137 zł
–22 %
Czarne krzesło KITO z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
106 zł
Produkt Polski 🇵🇱
188 zł
–35 %
Biało-czarne krzesło BALI MARK z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
122 zł
Produkt Polski 🇵🇱
171 zł
–17 %
Transparente krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
141 zł
Promocja
98 zł
–10 %
Szare krzesło OSAKA z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
88 zł
148 zł
–18 %
Beżowe krzesło BALI MARK z bukowymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
121 zł
Promocja
98 zł
–6 %
Krzesło koralowe OSAKA z czarnymi nogami
W magazynie
(>10 szt)
92 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał krzesła
- Tapicerka: Bluvel 14 szary
- Metal: czarny/złoty
Wymiary krzesła
- Szerokość: 54 cm
- Głębokość: 46 cm
- Wysokość: 80 cm
- Wysokość siedziska: 47 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Krzesła |
|---|---|
| EAN: | 05901477283857 |
| ? Kolor: | Szary, Czarny |
| Waga: | 6 kg |
| ? Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Materiał nóg: | Metal |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Z podłokietnikami |
| Tapicerka: | Tapicerowane |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Krzesło-fotel |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
