Torba plażowa z przegrodą termiczną CHILLORA 53 cm - różne warianty
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał:
- Poliester
Kolor:
- Niebieski
- Brązowy
- Szary
- Kolor według wyboru z wariantów
Wymiary poduszki
- Wysokość: 53 cm
- Szerokość: 39 cm
- Głębokość: 16 cm
- Waga: 0,15 kg
Specyfikacja
- Oddzielna przegroda termiczna
- Lekka siateczkowa konstrukcja
- Ekologiczna alternatywa dla plastikowych toreb
- Praktyczne uchwyty dla wygodnego noszenia
- Łatwa do utrzymania w czystości
- Wybór z 3 wariantów kolorystycznych
- Cena jest podana za 1 szt.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akcesoria podróżne |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Szary, Brązowy, Niebieski |
| ? Materiał: | Poliester |
| Waga: | 0,15 kg |
| ? Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 16 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
