Zestaw ogrodowy OSAKA SIRVON - 2 krzesła i okrągły stolik, biały
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Krzesła: polipropylen - biały / off white
- Stolik: metal - czarny
Wymiary krzesła (+/- 1 cm)
- Szerokość: 47 cm
- Wysokość: 82 cm
- Głębokość: 51 cm
- Wysokość siedziska: 44 cm
- Głębokość siedziska: 39 cm
- Szerokość siedziska: 46 cm
- Obciążenie: 100 kg
- Waga: ok. 3,4 kg
Wymiary stolika
- Długość: 50 cm
- Szerokość: 50 cm
- Wysokość całkowita: 70 cm
- Waga: 2,5 kg
Specyfikacja
- Zestaw dwóch krzeseł i stolika na ogród i balkon
- Ergonomicznie ukształtowane siedzisko
- Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją
- Stolik wyposażony w uchwyt do łatwego przenoszenia
- Odłączane nogi do łatwego przechowywania po sezonie
- Zaleca się chronić przed długotrwałym działaniem promieni słonecznych w celu zachowania koloru
- Dostarczane w częściach do zmontowania
Praktyczny zestaw krzeseł ze stolikiem jest idealnym wyborem na chwile odpoczynku na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Dzięki lekkiej konstrukcji i łatwej konserwacji nadaje się do codziennego użytkowania oraz sezonowego biesiadowania z rodziną lub przyjaciółmi. Ergonomicznie ukształtowane krzesła zapewniają komfort podczas porannej kawy, popołudniowego relaksu czy wieczornego spotkania na świeżym powietrzu. Kompaktowy stolik oferuje wystarczająco dużo miejsca na przekąski, dekoracje czy ulubioną książkę, tworząc przyjemne miejsce do odpoczynku pod gołym niebem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Meble ogrodowe |
|---|---|
| ? Kolor: | Biały, Czarny |
| Waga: | 9,3 kg |
| Głębokość krzesła: | 51 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Ilość miejsc: | Dla 2 osób |
| Kształt oparcia: | Zaokrąglona |
| Materiał nóg: | Plastik |
| Materiał siedziska: | Plastik |
| Materiał stołu: | Metal |
| Nośność krzesła: | 100 kg |
| Obrotowe: | Nie |
| Podłokietniki: | Bez podłokietników |
| Średnica stołu: | 50 cm |
| Szerokośc krzesła: | 47 cm |
| Szerokość siedziska: | 46 cm |
| Tapicerka: | Bez pikowania |
| Typ nóżek: | Cztery nogi |
| Wygląd: | Klasyczny |
| Wygląd oparcia: | Wygląd oparcia |
| Wysokość krzesła: | 82 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Wysokość stołu: | 70 cm |
| Wzór: | Jednokolorowy |
| Zestawy: | Zestawy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
