Ręcznik WORKER 50x100 cm, niebieski
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna w splocie skośnym
Kolor
- Niebieski
Wymiary
- 50 x 100 cm
Specyfikacja
- Z pętelką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. na 30 °C
- Suszenie w suszarce na średniej temperaturze
- Prasowanie do 200 °C
- Nie prać z odzieżą z zamkami i metalowymi haczykami
- Aby zachować długotrwałą miękkość, gładkość i chłonność, nie zaleca się używania zmiękczacza
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Najtańsze ręczniki |
|---|---|
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,1 kg |
| ? Rozmiar: | 50 x 100 cm |
| ? Szerokość: | 50 cm |
| Długość: | 100 cm |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
