Ręcznik dziecięcy Bella niebieski 30x50 cm, 100% bawełna
Produkty powiązane
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella 30x50 cm kremowy, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella zielony 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella beżowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella bordowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella szary 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella ciemnobrązowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella ciemnoszary 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
Promocja
10 zł
–40 %
Ręcznik Classic mały fioletowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
6 zł
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały niebieski 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały czerwony 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały pomarańczowy 30x50 cm, 100% bawełna
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały purpurowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 450 g/m²
Kolor
- Niebieski
Wymiar
- 30 x 50 cm
Specyfikacja
- Bez bordiury
- Z zawieszką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie max. w 60 °C
- Suszenie w suszarce na średniej temperaturze
- Nie prać z odzieżą, która ma zamki błyskawiczne i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej delikatności, miękkości i chłonności nie zaleca się używania płynu zmiękczającego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki małe |
|---|---|
| EAN: | 8596605013849 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 450 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,07 kg |
| ? Rozmiar: | 30 x 50 cm |
| Wzór: | Bez wzoru, Dziecięcy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
