Rozkładana sofa narożna do U TAVERO 321x140 cm, brązowa Poso 04
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wygląd sofy
- Specyfikacja: Rogowa, sofa w kształcie U
- Wariant rogu: Unikalny
- Rozmiar: Sofa o szerokości powyżej 300 cm
- Kolor: Brązowy
- Tapicerka: Poso 04
Materiał sofy
- Materiał tapicerki: Sztruks (Welur)
- Skład tapicerki: 90% poliester, 10% nylon
- Odporność na ścieranie (Martindale): 35 000 cykli
- Typ siedziska: Pianka tapicerska
- Typ pianki: PUR T30 (średnio twarda)
- Grubość pianki w siedzisku: 6 cm
- Materiał nóżek: Plastik
- Konstrukcja: Lite drewno, płyta wiórowa
Wymiary sofy (tolerancja ± 3 %)
- Szerokość: 321 cm
- Głębokość: 140 cm
- Wysokość: 88 cm / 67 cm
- Wysokość siedziska: 39 cm
- Szerokość części siedzącej: 271 cm
- Szerokość otomany: 70 cm
- Głębokość siedziska: 50 cm / 110 cm
- Głębokość siedziska bez poduszek: 70 cm / 130 cm
- Wysokość poduszek: 47 cm
- Wysokość nóżek: 4,5 cm
- Powierzchnia do spania: 130 x 270 cm
- Udźwig sofy: 110 kg / 1 miejsce siedzące
- Waga: 116 kg (brutto)
Wyposażenie
- Schowek: Tak
- Umiejscowienie: Pod częścią siedzącą sofy
- Poduszki oparciowe z pianki T18
- Tył sofy jest również wyściełany
- Uwaga: Wystrój płyty wiórowej wewnątrz sofy może różnić się od zdjęcia produktu.
Rozkładanie na łóżko
- Rozkładanie na łóżko: Tak
- Rozmiar łóżka: 130 x 270 cm
- Typ rozkładania: Ręczny z rozkładanym oparciem
Dostarczana w częściach do montażu.
Poso
Plyšově miękka tkanina Poso swoim wyglądem przypomina sztruks. Jej unikalny efekt 3D jest przyjemny w dotyku, a także bardzo mocny i odporny. Delikatne włoski na powierzchni łatwo się czyszczą przy użyciu specjalnych środków do mebli tapicerowanych. Dzięki swoim unikalnym właściwościom jest używana jako materiał tapicerski na sofy, fotele i krzesła. Wykonana jest z 90% poliestru i 10% nylonu o wysokiej gramaturze 350 g/m2.
Ważnym parametrem używanych tkanin jest ich wytrzymałość i odporność na ścieranie, zwana testem Martindale. W warunkach laboratoryjnych oznacza to, że po przekroczeniu określonej liczby cykli tkanina wykazuje oznaki zużycia. Im wyższa liczba, tym lepiej. Tkanina Poso szczyci się liczbą 35 000 cykli. Typowe tkaniny w gospodarstwie domowym mają około 20 000 cykli. Tkanina nie zawiera żadnych barwników AZO ani DMF.

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Narożniki |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 116 kg |
| ? Szerokość: | 321 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Głębokość: | 140 cm |
| Kształt: | Kształt U |
| Materiał obicia: | Tkanina |
| Miejsce do przechowywania: | Z miejscem do przechowywania |
| Nośność: | Maksymalne obciążenie 110 kg / 1 miejsce siedzące |
| Nóżki: | Z nóżkami |
| Powierzchnia spania kanapy: | 130 x 270 cm |
| Rozkładana: | Rozkładana |
| Wariant narożnika: | Lewostronny, Prawostronny, Uniwersalny |
| Wielkość: | Wielomiejscowa |
| Wysokość nóżek: | 4,5 cm |
| Wysokość siedziska: | 39 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
