Szara dwustronna poduszka dekoracyjna LOFT
Produkty powiązane
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
154 zł
–9 %
Dywan dziecięcy z juty POMPONY 78 cm
W magazynie
(4 szt)
140 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
121 zł
–38 %
Poduszka anatomiczna VISCO 30 x 50 cm
W magazynie
(>10 szt)
74 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Jasnobrązowa narzuta na łóżko STONE
W magazynie
(>10 szt)
od 62 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
52 zł
–57 %
Prześcieradło jersey piaskowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
22 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka ogrodowa EMPARO 50x50 cm, różowa
W magazynie
(>10 szt)
26 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
Do –11 %
Poduszka ogrodowa PEACSY 38x38 cm - więcej wariantów
W magazynie
(>10 szt)
od 23 zł
Korzystne zestawy
69 zł
–7 %
Zestaw 2 poduszek ogrodowych GRAVES 50x50 cm, żółty
W magazynie
(>10 szt)
64 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka dekoracyjna dziecięca WAVE 40x40 cm
W magazynie
(5 szt)
72 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–9 %
Poduszka dekoracyjna TAFFY 45x45 cm, szara
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna CALINO 45x45 cm, zielono-niebieska
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna TROPELIS 45x45 cm, beżowa
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka dekoracyjna dziecięca RAINBOW 40x40 cm
W magazynie
(3 szt)
79 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka zewnętrzna ELAROSA 45x45 cm, kremowa
W magazynie
(>10 szt)
25 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
33 zł
–9 %
Poduszka dekoracyjna NANCY 45x45 cm, brązowa
W magazynie
(>10 szt)
30 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka ogrodowa CALINO 45x45 cm, lazurowy
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Promocja
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
26 zł
–11 %
Poduszka zewnętrzna EMPARO 50x50 cm, pomarańczowy
W magazynie
(>10 szt)
23 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał pokrywający
- Bawełna
Materiał wypełniający
- Poliester
Kolor
- Szary
Rozmiar poduszki
- 25 x 58,2 cm
Informacje
- Zalecamy pranie ręczne w temperaturze 40°C
- Nie wybielać
- Nie suszyć w suszarce
- Prasować w temperaturze maks. 110°C
- Pokrycie jest zdejmowane
- Zamknięcie na zamek błyskawiczny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki dekoracyjne |
|---|---|
| EAN: | 3560231541835 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Rozmiar poduszki: | 25 x 58,2 cm |
| ? Materiał: | Bawełna, Poliester |
| ? Szerokość: | 25 cm |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Długość: | 58,2 cm |
| Kształt: | Prostokątny |
| Motyw: | Abstrakcja |
| Typ: | Poduszki dekoracyjne |
| Umieszczenie: | Wnętrza |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
