Poduszka anatomiczna SOFT

80 zł –25 %
anatomicky polstar SOFT 02
80 zł –25 % 60 zł 49 zł bez VAT
W magazynie (>10 szt)
Możliwości transportowe

Poduszki anatomiczne z wysokiej jakości pianką to najlepszy wybór dla wygodnego i pełnowartościowego snu. Doskonale dopasowują się do ciała i zapewniają najlepsze podparcie głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa . Ogólnie rzecz biorąc, przyczyniają się do zdrowszego snu, dzięki czemu zawsze budzisz się wypoczęty i pełen energii.

Wymiary poduszki: 50 x 30 x 12 cm

Poszewka na poduszkę jest zdejmowana i można ją prać w temperaturze 40 °C.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Poduszka anatomiczna

Anatomický polštářPoduszka anatomiczna dopasowuje się dokładnie do Twojej głowy i szyi, utrzymuje optymalną pozycję i zapewnia relaks i komfort przez całą noc. Główną zaletą jest to, że zmusza do spania we właściwej pozycji, która jest łagodna dla głowy, szyi i całego kręgosłupa. Pierwsza noc na nowej, anatomicznej poduszce może być niewygodna. Jeśli całe życie śpisz na klasycznych poduszkach, musisz się do tego typu poduszki przyzwyczaić.

Jak dobrać wysokość poduszki?

Jakou vybrat výšku polštáře?Zastanawiasz się nad wysokością poduszki, nie masz pojęcia która będzie dla Ciebie odpowiednia? Wysokość poduszki dobieramy w zależności od pozycji do spania. Czy Twoja najczęstsza pozycja do spania to spanie na brzuchu? Jeśli tak, wybierz niską poduszkę, aby nie obciążać zbytnio kręgosłupa. Jeśli najczęściej śpisz na boku lub plecach, potrzebujesz wyższej poduszki. Takiej, która odpowiednio podtrzymuje głowę i szyję. Poduszka średniej wysokości z twardym, ale elastycznym wypełnieniem nadaje się do kombinacji wszystkich pozycji do spania.

Rozmiar poduszki 33 x 50 cm

Rozměr polštáře 33 x 50 cmProstokątne poduszki anatomiczne o wymiarach 33 x 50 cm są odpowiednie dla wszystkich osób, które chcą cieszyć się komfortowym i jakościowym snem przez całą noc. Idealnie dopasowuje się do głowy i szyi oraz zapewnia wystarczające wsparcie. Dodatkowo spełnia wszelkie warunki dla osób śpiących na boku i plecach.

Wypełnienie poduszki pianka poliuretanowa

Výplň polštáře polyuretanový pěnaPoduszki wypełnione pianką poliuretanową zachowują stabilny i niezmienny kształt. Wypełnienie wykonane jest z pianki poliuretanowej lub patyczków. Patyczki poliuretanowe wykonane są w 100% z pianki poliuretanowej ze specjalną obróbką mechaniczną. Sztucznie tworzone wypełnienie jest odpowiednie dla alergików i astmatyków. Poduszki z tym wypełnieniem są stabilne wymiarowo, nie odgniatają się i lekko się kształtują.

Poduszka odpowiednia do tego typu łóżka

Odpowiednia do łóżka pojedynczego

Polštář do jednolůžkaNie wiesz jaki rozmiar poduszki dobrać do klasycznego pojedynczego łóżka? Właściwym wyborem jest rozmiar 70 x 90 cm lub 50 x 70 cm. Oba rodzaje poduszek są wystarczająco duże dla jednej osoby i zapewnią jej wymagany komfort oraz prawidłowe ułożenie głowy i szyi.

Odpowiednia do łóżka podwójnego

Polštář do dvoulůžkaPoduszki w standardowych łóżkach małżeńskich dobieramy dla każdego z partnerów osobno. Wybór powinien być indywidualny, zgodnie z potrzebami użytkownika. Odpowiednie rozmiary dla dorosłych to poduszki o wymiarach 50 x 70 cm lub 70 x 90 cm. Jeśli jesteś zwolennikiem spania na mniejszej poduszce, możesz wybrać rozmiar dziecięcy 50 x 60 cm.

Pranie poduszki

Praní polštářePranie i odpowiednia pielęgnacja przedłużą żywotność poduszek i ich jakość. Idealnie jest prać poduszki dwa razy w roku w temperaturze 60°C, niszcząc tym samym wszelkie roztocza i mikroorganizmy. Zalecamy stosowanie specjalnych detergentów do poduszek i kołder z wypełnieniem z pierza, w przypadku pozostałych można użyć tych klasycznych. Pranie należy zakończyć przez delikatne odwirowanie, aby uniknąć uszkodzenia wypełnienia wewnątrz poduszki.

Suszenie poduszki

Sušení polštářeJeśli posiadasz suszarkę, wysusz poduszki razem ze specjalnymi kulami do suszenia. Zapewnią one optymalne rozłożenie wypełnienia, a poduszki znów będą pięknie puszyste i przewiewne. Jeśli suszysz poduszki na zewnątrz, nie rób tego w bezpośrednim świetle słonecznym, istnieje bowiem ryzyko zmiękczenia tkaniny i podziurawienia. Zawsze susz w niższej temperaturze. Aby upewnić się, że poduszka wyschła całkowicie, można zważyć ją przed praniem i po wysuszeniu.

Mogę prasować poduszkę?

Můžu žehlit polštář?Nie prasujemy poduszek. Zdejmowaną poszewkę można prasować zgodnie z wybranym materiałem powierzchni. Cała pielęgnacja poduszek polega na odpowiednim praniu w maksymalnej temperaturze 60°C, a następnie dokładnym wysuszeniu. Możemy suszyć w suszarce w niskiej temperaturze lub na zewnątrz, ale nie w bezpośrednim świetle słonecznym. Przed praniem i po zważ poduszkę, aby upewnić się, czy jest wystarczająco sucha. Właściwe suszenie zapobiegnie ewentualnemu powstawaniu pleśni.

Pielęgnacja poduszki

Péče o polštářPielęgnacja poduszek wcale nie jest skomplikowana. Poduszki najczęściej składają się z dwóch części, najczęściej zdejmowanej poszewki i wewnętrznego worka z wypełnieniem. Powinniśmy codziennie potrząsać poduszką, aby zachować kształt wypełnienia. Wietrzenie jest również odpowiednie do usuwania wilgoci i zapobiegania ewentualnemu rozwojowi pleśni. Zasłanie łóżka natychmiast po przebudzeniu jest niewłaściwe, wilgotność wzrasta, a poduszki są wtedy wygniecione i ściśnięte.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Poduszki i kołdry
? Rozmiar poduszki: 30 x 50 cm
? Zalecana temperatura prania: 40 °C
? Materiał wypełnienia: Pianka PUR
Antyalergiczne: Tak
Anatomiczny: Tak
Materiał wierzchni: 100% poliester
Pora roku: Całoroczne
Przeznaczone do: Łóżko pojedyncze, Łóżko podwójne

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: