Podkładka na krzesło MAZAKO 38x38 cm, różowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pokrowiec: 100% bawełna
- Wypełnienie: 80% bawełna i 20% poliester
Kolor
- Różowy
- Zielony
- Kremowy
Wymiary
- Szerokość: 38 cm
- Długość: 38 cm
- Wysokość: 5 cm
- Waga: 0,545 kg
Szczegóły
- Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zapobiega szybkiemu przenikaniu chłodu
- Ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem mebli
- Przy użytkowaniu zewnętrznym poduszkę chronić przed deszczem i bezpośrednim słońcem
- Nie suszyć w suszarce
- Nie wybielać
- Nie prasować
- Nie czyścić chemicznie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 3210804883007 |
| ? Kolor: | Różowy |
| Waga: | 0,545 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Rozmiar: | 38 x 38 cm |
| ? Szerokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 5 cm, Niska |
| Długość: | 38 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | 100% bawełna |
| Mocowanie: | Na sznurki |
| Motyw: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
