Poduszka na krzesło LINGE BLUE 37x37 cm, niebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Pokrycie: 100% poliester
- Wypełnienie: 100% pianka poliuretanowa (molitan)
Kolor
- Niebieska
Rozmiary
- Szerokość: 37 cm
- Długość: 37 cm
- Długość sznurków: 30/31 cm
- Wysokość: 2 cm
- Waga: 0,18 kg
Specyfikacja
- Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zapobiega szybkiemu przenikaniu zimna
- Ochrona przed zanieczyszczeniem i zużyciem mebli
- Odpowiednie także do użytku zewnętrznego
- Nie prać
- Nie czyścić chemicznie
- Nie bielić
- Nie prasować
- Nie suszyć w suszarce
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 3210802151016 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| Waga: | 0,18 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka/molitan |
| ? Rozmiar: | 37 x 37 cm |
| ? Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 2 cm, Niska |
| Długość: | 37 cm |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Materiał obicia: | Poliester |
| Mocowanie: | Na sznurki |
| Motyw: | Jednokolorowy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
