Poduszka na krzesło STANDARD beżowa
Produkty powiązane
3 + 1
od 24 zł Do –4 %
Poduszka biała RUNE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 23 zł
3 + 1
od 24 zł Do –12 %
Poduszka turkusowa BOEL - wiele rozmiarów
W magazynie
(>10 szt)
od 21 zł
3 + 1
od 24 zł Do –16 %
Poduszka musztardowa ENDRE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 20 zł
15 zł
–6 %
Poduszka na krzesło STANDARD jasnoszara
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
14 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Wierzchnia strona: Mikrofibra
- Dolna strona: Włóknina
- Wypełnienie: Molitan
Kolor
- Beżowa
Wymiary
- Długość: 39 cm
- Szerokość: 36 cm
- Wysokość: 1,5 cm
Specyfikacja
- Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zapobiega szybkiemu przechodzeniu zimna
- Ochrona przed zabrudzeniami i zużyciem mebli
- Odpowiednia także do użytku na zewnątrz
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 8596605038477 |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Rozmiar: | 39 x 36 cm |
| ? Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 39 cm |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
