Poduszka na krzesło STANDARD biała
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Górna strona: Mikrofibra
- Dolna strona: Włóknina
- Wypełnienie: Pianka
Kolor
- Biała
Rozmiary
- Długość: 39 cm
- Szerokość: 36 cm
- Wysokość: 1,5 cm
Specyfikacja
- Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zapobiega szybkiemu przenikaniu zimna
- Chroni przed zabrudzeniem i zużyciem mebli
- Odpowiednie także do stosowania na zewnątrz
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 8596605001693 |
| ? Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka/molitan |
| ? Rozmiar: | 39 x 36 cm |
| ? Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 39 cm |
| Materiał wierzchni: | 100% bawełna |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
