Poduszka na krzesło STANDARD brązowa
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
14 zł
–50 %
Praktyczne nakrycie stołu 32x47 cm z serwetką 40x40 cm FOOD
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
17 zł
–47 %
Forma silikonowa do pieczenia Choinki czerwona
W magazynie
(>10 szt)
9 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
34 zł
–41 %
Metalowa taca do serwowania GUSTA, zielona
W magazynie
(>10 szt)
20 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
85 zł
–17 %
Zestaw 2 czarnych półek kuchennych MARZO
W magazynie
(>10 szt)
70 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
67 zł
–5 %
Drewniana deska do serwowania GUSTA z miską
W magazynie
(>10 szt)
63 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
37 zł
–21 %
Zestaw do serwowania z miską i deską do krojenia GUSTA
W magazynie
(>10 szt)
29 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
3 + 1
od 24 zł Do –16 %
Poduszka musztardowa ENDRE - różne rozmiary
W magazynie
(>10 szt)
od 20 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka na krzesło BASIC beżowa
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka na krzesło STANDARD ciemnoróżowa
W magazynie
(1 szt)
14 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka na krzesło BASIC ciemnoszara
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–6 %
Poduszka na krzesło STANDARD jasnoszara
W magazynie
(>10 szt)
14 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
15 zł
–6 %
Poduszka na krzesło STANDARD czarna
W magazynie
(>10 szt)
14 zł
Nowość
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
Poduszka na krzesło BASIC niebieska
W magazynie
(>10 szt)
10 zł
Kod rabatowy -10%: "MINUS10"
3 + 1
od 24 zł Do –8 %
Poduszka turkusowa BOEL - wiele rozmiarów
W magazynie
(>10 szt)
od 22 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Górna strona: Mikrofibra
- Dolna strona: Włóknina
- Wypełnienie: Pianka poliuretanowa
Kolor
- Brązowa
Wymiary
- Długość: 39 cm
- Szerokość: 36 cm
- Wysokość: 1,5 cm
Specyfikacja
- Praktyczne sznurki do przymocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Chroni przed szybkim przenikaniem zimna
- Ochrona przed zanieczyszczeniem i zużyciem mebli
- Odpowiednie także do użycia na zewnątrz
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 8596605001075 |
| ? Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka/molitan |
| ? Rozmiar: | 39 x 36 cm |
| ? Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 39 cm |
| Materiał pokrowca: | 100% mikrofibra |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
