Poduszka na krzesło STANDARD ciemnoszara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Górna strona: Mikrofibra
- Dolna strona: Włóknina
- Wypełnienie: Pianka
Kolor
- Ciemnoszary
Wymiary
- Długość: 39 cm
- Szerokość: 36 cm
- Wysokość: 1,5 cm
Specyfikacja
- Praktyczne sznurki do mocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zapobiega szybkiemu przenikaniu zimna
- Ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem mebli
- Odpowiednie również do użytku zewnętrznego
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 8596605039948 |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | 100% poliester |
| ? Rozmiar: | 39 x 36 cm |
| ? Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | Niska |
| Długość: | 39 cm |
| Mocowanie: | Na sznurki |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
