Poduszka na krzesło STANDARD ciemnożółta
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Górna strona: Mikrofibra
- Dolna strona: Włóknina
- Wypełnienie: Pianka
Kolor
- Ciemnożółty
Rozmiary
- Długość: 39 cm
- Szerokość: 36 cm
- Wysokość: 1,5 cm
Specyfikacja
- Praktyczne sznurki do mocowania do oparcia
- Zwiększa komfort i zapewnia miękkość podczas siedzenia
- Zabezpiecza przed szybkim przenikaniem chłodu
- Ochrona przed zabrudzeniem i zużyciem mebli
- Odpowiednie także do użytku na zewnątrz
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poduszki na krzesła |
|---|---|
| EAN: | 8596605051995 |
| ? Kolor: | Żółty |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,2 kg |
| ? Materiał wypełnienia: | Pianka/molitan |
| ? Rozmiar: | 39 x 36 cm |
| ? Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | Niska |
| Długość: | 39 cm |
| Materiał obicia: | 100% mikrofibra, Tkanina włókninowa |
| Mocowanie: | Na sznurki |
| Motyw: | Jednokolorowy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
