Dziecięca metalowa butelka DINO ROAR 500 ml zielona
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Metal
Kolor
- Zielona
Wymiary
- Średnica: 6,5 cm
- Wysokość: 20 cm
- Pojemność: 500 ml
- Waga: 80 g
Specyfikacja
- Z plastikową nakrętką
- Przeznaczona do kontaktu z żywnością
- Nie nadaje się do mycia w zmywarce ani używania w kuchence mikrofalowej
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pomieszczenia |
|---|---|
| EAN: | 8720029075194 |
| ? Kolor: | Zielony |
| ? Materiał: | Metal |
| Waga: | 0,08 kg |
| Wysokość: | 20 cm |
| Objętość: | 0,5 l |
| Dla dzieci: | Dzięcięce |
| Średnica: | 6,5 cm |
| Zamknięcie: | Z poidełkiem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
