Ręcznik Classic mały ciemnoniebieski 30x50 cm, 100% bawełna
Produkty powiązane
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały czarny 30x50 cm, 100% bawełna
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały niebieski 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały czerwony 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
10 zł
–30 %
Ręcznik Classic mały jasno szary 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
7 zł
36 zł
–13 %
Ręcznik kąpielowy Classic 70 x 140 cm ciemnoniebieski, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
31 zł
21 zł
–28 %
Ręcznik Classic 50 x 100 cm ciemnoniebieski, 100% bawełna
Średnia ocena produktu wynosi 4,6 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(1 szt)
15 zł
21 zł
–28 %
Ręcznik Classic 50 x 100 cm lazurowy, 100% bawełna
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
15 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella szary 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella beżowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella czarny 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella zielony 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella niebieski 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella ciemnoszary 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
8 zł
–50 %
Ręcznik dziecięcy Bella bordowy 30x50 cm, 100% bawełna
W magazynie
(>10 szt)
4 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 400 g/m2
Kolor
- Ciemnoniebieski
Rozmiar
- 30 x 50 cm
Specyfikacja
- Z elegancką bordiurą
- Z pętelką
- Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
- Pranie maks. w 60 °C
- Suszenie w suszarce na średniej temperaturze
- Nie prać z ubraniami, które mają zamki i metalowe haczyki
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie zaleca się używania płynów zmiękczających
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ręczniki małe |
|---|---|
| EAN: | 8594157754210 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 400 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| Waga: | 0,06 kg |
| ? Rozmiar: | 30 x 50 cm |
| Uszko: | Tak |
| Wzór: | Bez wzoru, Dziecięcy |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
