Plażowe ponczo INDIGO niebieskie 80x145 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrowłókno
Kolor
- Niebieski
Wymiary
- Długość: 145 cm
- Szerokość: 80 cm
Specyfikacja
- Praktyczny kaptur i zatrzaski po bokach
- Idealne na plażę lub przy basenie
- Delikatny i antyalergiczny materiał
- Zalecana temperatura prania maksymalnie 40 °C
- Przy pierwszym praniu konieczne jest pranie osobno
- Dla długotrwałej miękkości i chłonności nie jest zalecane używanie płynu do płukania
Lato w duchu relaksu
Wejdź w letnią przygodę z ponczem, które łączy styl, praktyczność i wygodę. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, przy basenie, czy na wakacje nad morzem, ten element stanie się twoim niezastąpionym towarzyszem. Dzięki delikatnemu mikrowłóknu i sprytnemu krojowi z kapturem ochroni cię przed słońcem i wiatrem, a jednocześnie zapewni szybkie osuszenie. Letnie chwile zasługują na beztroskę – i właśnie takie zapewni ci to ponczo.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poncza |
|---|---|
| EAN: | 5906679812409 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Materiał: | Mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Rozmiar: | 80 x 145 cm |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| ? Zapięcie: | Zatrzaski |
| Długość: | 145 cm |
| Wersja: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
