Poncho plażowe BUTTERFLY SPARKLE kolorowe 80x145 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrowłókno
Kolor
- Niebieski
- Zielony
Wymiary
- Długość: 145 cm
- Szerokość: 80 cm
Specyfikacja
- Praktyczny kaptur i napki po bokach
- Idealne na plażę lub basen
- Delikatny i antyalergiczny materiał
- Zalecana temperatura prania maksymalnie 40 °C
- Przy pierwszym praniu należy prać oddzielnie
- Dla długotrwałej miękkości, delikatności i chłonności nie jest zalecane użycie płynu do płukania
Lato w cieniu wygody
Wejdź w letnią przygodę z ponchem, które łączy styl, praktyczność i komfort. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, basen, czy na wakacje nad morzem, ten element stanie się twoim niezastąpionym towarzyszem. Dzięki delikatnemu mikrowłóknie i sprytnemu krojowi z kapturem ochroni cię przed słońcem i wiatrem, a jednocześnie zapewni szybkie osuszenie. Letnie chwile zasługują na beztroskę – a to poncho pomoże ci ją stworzyć.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poncza |
|---|---|
| EAN: | 5906679812461 |
| ? Kolor: | Zielony, Niebieski, Wielokolorowy |
| ? Materiał: | Mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Rozmiar: | 80 x 145 cm |
| ? Szerokość: | 80 cm |
| ? Zapięcie: | Zatrzaski |
| Długość: | 145 cm |
| Wersja: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Z wzorem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
