Ponczo plażowe SILMARI kolorowe 80x145 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra
Kolor
- Kolorowa
Wymiary
- Całkowita długość: 145 cm
- Szerokość: 80 cm
Specyfikacja
- Praktyczny kaptur i zapięcia po bokach
- Idealne na plażę lub przy basenie
- Delikatny i antyalergiczny materiał
- Zalecana temperatura prania maksymalnie 40 °C
- Podczas pierwszego prania prać oddzielnie
- Dla długotrwałej delikatności, miękkości i absorpcji, nie zaleca się używania zmiękczacza
Lato pełne relaksu
Wejdź w letnią przygodę z ponczem, które łączy styl, praktyczność i komfort. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, przy basenie, czy na wakacje nad morzem, ten egzemplarz stanie się twoim niezastąpionym towarzyszem. Dzięki delikatnej mikrofibrze i sprytnemu krojowi z kapturem ochroni cię przed słońcem i wiatrem, jednocześnie zapewniając szybkie wysuszenie. Letnie chwile zasługują na beztroskę – i właśnie takie uczucia pomoże ci stworzyć to ponczo.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poncza |
|---|---|
| EAN: | 5976538646124 |
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Materiał: | Mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,3 kg |
| ? Rozmiar: | 80 x 145 cm |
| ? Zapięcie: | Zatrzaski |
| Wzór: | Z wzorem |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
