Dziecięce ponczo DINOZAUR kolorowe
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- 100% mikrofibra
Kolor
- Niebieski
- Zielony
Wymiary
- Szerokość: 60 cm
- Całkowita długość: 120 cm (po rozłożeniu)
- Długość razem z kapturem: 90 cm
- Długość bez kaptura: 60 cm
Specyfikacja
- Zalecamy dla dzieci od 3 do 5 lat
- Praktyczny kaptur
- Zapięcie na napy
- Schnie szybko
- Materiał antyalergiczny
- Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Przy pierwszym praniu należy prać oddzielnie
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Poncza kąpielowe dla dzieci |
|---|---|
| EAN: | 5902311487851 |
| ? Kolor: | Zielony, Niebieski |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,6 kg, 0,4 kg |
| ? Szerokość: | 60 cm |
| ? Zapięcie: | Zatrzaski |
| Dla dzieci: | Dzięcięce |
| Długość: | 120 cm |
| Wersja: | Wielokolorowe |
| Wzór: | Z obrazkiem |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
