Bawełniana pościel BLACK CUBE czarna, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Stałym i najpowszechniejszym materiałem na pościel jest zdecydowanie bawełna. Klienci docenią jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest oddychająca, miękka i świetnie odprowadza wszelką wilgoć. Nadaje się więc także dla osób, które bardziej pocą się w nocy. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
Kolor
- Czarny
- Biały
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel należy prasować
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, co zapobiega uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania według wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| ? Kolor: | Czarny |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Retro, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki, Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Kostki |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
