Bawełniana pościel BROWN LINE brązowa, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Stałym i najczęściej używanym materiałem na pościel jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wszelką wilgoć. Nadaje się więc także dla osób, które w nocy bardziej się pocą. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
Kolor
- Brązowy
- Czarny
- Biały
Właściwości
- Nowoczesny wzór z paskami
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
- Pościel należy prasować
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewą stronę i zapiętą
- Użyj środka piorącego odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu pościeli wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewą stronę, co zapobiegnie uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania według wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszewki na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| ? Kolor: | Brązowy |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Paski |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
