Bawełniana pościel GREYVO szaroniebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Najbardziej popularnym i najczęściej używanym materiałem na pościel jest z pewnością bawełna. Klienci docenią jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wilgoć. Jest idealna dla osób, które mają tendencję do pocenia się w nocy. Możliwą wadą jest jej gniecenie się i konieczność prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełniany, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 80% bawełna | 20% mikrofibra - poliester
Kolor
- Szary
- Niebieski
- Biały
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| ? Kolor: | Szary, Niebieski |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Abstrakcyjny |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
