Bawełniana pościel LITTLE DREAMER różowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Bawełniana pościel ze składu 70% bawełny z recyklingu i 30% dziewiczej bawełny BCI. Bawełna z recyklingu pomaga oszczędzać zasoby naturalne i daje nowe życie już użytym materiałom tekstylnym, podczas gdy dziewicza bawełna BCI pochodzi z bardziej odpowiedzialnej produkcji w ramach programu Better Cotton Initiative. Dzięki tej kombinacji materiał jest przyjemny w dotyku, przewiewny i jednocześnie bardziej przyjazny dla środowiska. Możliwą wadą jest gniecenie się i późniejsza konieczność prasowania.
Materiał
- 70% bawełny z recyklingu | 30% dziewiczej bawełny BCI
Kolor
- Różowy
- Fioletowy
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Poszewka na poduszkę jest wyposażona w hotelową kieszeń
- Poszewka na kołdrę jest wyposażona w holenderskie zapięcie na zakładkę
- Zalecana temperatura prania: 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Suszenie w suszarce: max. 60 °C
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie ją wypierz
- Pranie pościeli wykonuj oddzielnie, zawsze na lewej stronie
- Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania według wyboru wariantu
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 220 cm + 20 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 60 x 70 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| EAN: | 8719023543181 |
| ? Kolor: | Różowy, Żółty |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 60 x 70 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 1,11 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Zakładka, Zapięcie holenderskie |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Kwiaty |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
