Bawełniana pościel PINK CUBE różowa, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Trwałym i najbardziej popularnym materiałem pościelowym jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest oddychająca, miękka i doskonale odprowadza wilgoć, dlatego nadaje się także dla osób, które pocą się w nocy. Potencjalną wadą jest gniecenie się materiału i konieczność prasowania. Bawełna, sprawdzona przez lata, jest naturalnym włóknem uzyskiwanym z bawełnika, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
Kolor
- Różowy
- Biały
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (wg etykiety producenta)
- Pościel należy prasować
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania według wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel bawełniana |
|---|---|
| ? Kolor: | Różowy |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Retro, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Kostki |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
