Pościel z kory do łóżeczka Żyrafa pomarańczowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel krepowa
Praktyczny materiał, który wyróżnia się tymi samymi właściwościami co bawełna, bez konieczności prasowania. Krep to idealny materiał dla dzieci i dorosłych na każdą porę roku. Zimą grzeje, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiedni także dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo zmarszczonej powierzchni. Falista powierzchnia jest osiągnięta dzięki delikatnemu wykończeniu bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 135 g/m2
Kolor
- Pomarańczowy
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (wg etykiety producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie ją wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby uniknąć uszkodzenia materiału i blaknięcia kolorów
Opakowanie tej pościeli zawiera:
- 1 szt. kołdry 90 x 135 cm
- 1 szt. poduszki 45 x 65 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel do łóżeczka |
|---|---|
| EAN: | 8596605015386 |
| ? Kolor: | Czerwony, Pomarańczowy |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 90 x 135 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 45 x 65 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 45 x 65 cm | 90 x 135 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| Motyw pościeli: | Zwierzęta, Dziecięcy |
| Uwielbiane przez dzieci: | Tak |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
