Dziecięca bawełniana pościel MINI TRUCKS niebieska, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Niezawodnym i najbardziej rozpowszechnionym materiałem na pościel jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości oraz przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i świetnie odprowadza wilgoć. Nadaje się także dla osób, które pocą się bardziej w nocy. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Przetestowana przez lata, bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
Kolor
- Niebieski
- Żółty
- Różowy
- Zielony
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać
- Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie
- Użyj środka piorącego odpowiedniego dla materiału i koloru pościeli
- Po praniu pościel wybierać z delikatnym wirowaniem
- Pościel prasować na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel dziecięca |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Dziecięcy, Obrazki |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
