Dziecięca bawełniana pościel JUNGLE DREAM kolorowa, 100% bawełna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Stałym i najbardziej powszechnym materiałem pościelowym z pewnością jest bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się zatem również dla osób, które bardziej pocą się w nocy. Potencjalną wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna to naturalne włókno uzyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
Kolor
- Niebieski
- Żółty
- Różowy
- Zielony
- Żółty
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
- Pościel należy prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie
- Używaj środka do prania odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel dziecięca |
|---|---|
| ? Kolor: | Wielokolorowy |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Nie |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Zwierzęta, Dziecięcy, Obrazki |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
