Biała pościel bawełniana Standard guziki
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniana pościel
Bawełna jest zdecydowanie najpopularniejszym materiałem pościelowym. Klienci docenią jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Jest więc odpowiednia również dla osób, które nocą się pocą. Możliwą wadą może być gniecenie się i konieczność prasowania. Sprawdzona przez lata bawełna to naturalne włókno uzyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała.
Materiał
- 100% bawełna
- Gramatura: 135 g/m2
Kolor
- Biały
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 60 °C (wg etykiety producenta)
- Pościel wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel perz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
- Pościel prasuj na lewej stronie, aby uniknąć uszkodzeń materiału i blaknięcia kolorów
Zawartość opakowania w zależności od wybranego wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel hotelowa |
|---|---|
| EAN: | 8596605001150 |
| ? Kolor: | Biały |
| ? Gramatura: | 135 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 60 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Nie |
| Cena: | Do 50 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
