Kreponowa pościel CORAZON POLY różowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Kreponowa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna, bez konieczności prasowania. Krepon to idealny materiał zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, na każdą porę roku. Zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest również odpowiedni dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, oddychalność i miękkość są zachowane nawet na charakterystycznie pofałdowanej powierzchni. Pofałdowaną powierzchnię uzyskuje się delikatnym wykończeniem bawełny, z pełnym zachowaniem jej właściwości.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Różowa
- Czarna
- Biała
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z metką producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj środka piorącego odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszwy na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 sztuka poszwy na kołdrę 140 x 220 cm | 1 sztuka poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 sztuka poszwy na kołdrę 200 x 220 cm | 2 sztuki poszewek na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Skandynawski, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Serca |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
