Krepa pościel ALTERNA POLY szara
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krepa pościel
Praktyczny materiał, który wyróżnia się tymi samymi właściwościami co bawełna bez konieczności prasowania. Krepa to idealny materiał dla dzieci i dorosłych o każdej porze roku. Zimą grzeje, a latem przyjemnie chłodzi, jest odpowiedni także dla alergików. Łatwa pielęgnacja, chłonność, oddychalność i miękkość są zachowane nawet na typowo pofalowanej powierzchni. Falistej powierzchni uzyskuje się poprzez delikatną obróbkę bawełny, przy pełnym zachowaniu jej właściwości.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Szary
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj środka piorącego odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Szary |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy, Paski |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
