Pościel krepowa NOČNÍ OBLOHA POLY turkusowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel krepowa
Praktyczny materiał, który wyróżnia się takimi samymi właściwościami jak bawełna bez konieczności prasowania. Krep to idealny materiał zarówno dla dzieci, jak i dorosłych na każdą porę roku. W zimie ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi, jest też odpowiedni dla alergików. Łatwość pielęgnacji, chłonność, przewiewność i miękkość są zachowane nawet na typowo pofałdowanej powierzchni. Falowana powierzchnia jest osiągnięta poprzez delikatne wykończenie bawełny, z pełnym zachowaniem jej właściwości.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Turkusowy
- Biały
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
Zawartość opakowania
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 200 x 220 cm | 2 szt. poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z kory |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Turkusowy |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 1,05 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy, Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | 50 - 90 zł |
| Motyw pościeli: | Świąteczny, Gwiazdy |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
