Dziecięca pościel z mikrofibry PUG LOVE, czarna
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z mikrofibry
Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się delikatnością, ciepłem i stabilnością kształtu. Wyróżnia się również swoją przyjemną strukturą, miękkością, a dodatkowo się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne uczucie gładkości, to właśnie mikrofibra jest dla ciebie idealna.
Materiał
- 100% mikrofibra
- Gramatura: 110 g/m2
Kolor
- Czarny
- Kremowy
- Czerwony
Właściwości
- Nowoczesny dziecięcy motyw
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według metki producenta)
- Pościeli nie trzeba prasować
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i z zapiętym zamkiem
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne odwirowanie
Zawartość opakowania według wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 8592753026441 |
| ? Kolor: | Kremowy, Czarny |
| ? Gramatura: | 110 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | 100% mikrofibra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Dziecięcy |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| ? Dwustronna: | Tak |
| Cena: | Powyżej 90 zł |
| Motyw pościeli: | Bajkowy |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
