Pościel z mikrofibry HEART NEST wzorzysta
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z mikrofibry
Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto tkana tkanina z poliestru charakteryzuje się miękkością, ciepłem i trwałością kształtu. Wyróżnia się również swoją przyjemną strukturą, miękkością, a ponadto się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne dotknięcie, to mikrofibra jest dla Ciebie idealna.
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
Kolor
- Brązowy
- Beżowy
- Jasnoróżowy
- Biały
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, co najmniej 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Pościeli nie trzeba prasować
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wyperz
- Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po wypraniu wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania według wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 5906679844301 |
| ? Kolor: | Brązowy, Beżowy, Różowy |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 80 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,9 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Serca, Obrazki, Walentynkowe |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
