Pościel z mikrofibry LACELLE granatowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z mikrofibry
Dobrou volbou pro alergiky, malé děti nebo osoby s dýchacími potížemi je pościel z mikrofibry. Hustě protkanou textilii z polyesteru charakterizuje jemnost, hřejivost a tvarová stálost. Vyniká také svojí příjemnou strukturou, hebkostí, a navíc se nemačká. Pokud preferujete snadnou údržbu, teplo a jemné pohlazení, pak právě mikrofibra je pro vás jako stvořené.
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Kolor
- Granatowy
- Żółty (złoty)
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (według etykiety producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać
- Pościel prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu wybierz delikatne wirowanie
Zawartość opakowania według wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z mikrofibry |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 95 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 80 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,9 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
