Pościel z mikrofibry MAICAN ciemnoniebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z mikrofibry
Dobrym wyborem dla alergików, małych dzieci lub osób z problemami oddechowymi jest pościel z mikrofibry. Gęsto utkany poliester charakteryzuje się miękkością, ciepłem i stałością kształtu. Cechuje się także przyjemną strukturą, delikatnością i dodatkowo się nie gniecie. Jeśli preferujesz łatwą pielęgnację, ciepło i delikatne pieszczoty, to mikrofibra jest dla Ciebie idealna.
Materiał
- 100% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 95 g/m2
Kolor
- Niebieski
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, minimalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (wg metki producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wyprać
- Pościel należy prać osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i intensywności kolorów pościeli
- Po wypraniu wybrać delikatne wirowanie
Zawartość opakowania według wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 80 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z mikrofibry |
|---|---|
| EAN: | 5906679803483 |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 95 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 80 cm |
| ? Materiał: | Mikrofibra - poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,9 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| ? Styl pościeli: | Minimalistyczny, Orientalny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze |
| ? Zapięcie: | Suwak |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Cena: | Do 90 zł |
| Motyw pościeli: | Jednokolorowy, Ornamenty |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
