Pościel z polibawełny HERBAR POLY beżowa
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z polibawełny
Pościel z polibawełny jest popularnym wyborem do codziennego użytku dzięki swojemu praktycznemu składowi. Łączy naturalną bawełnę z poliestrem, oferując przyjemny dotyk, dobrą przewiewność i jednocześnie wyższą odporność oraz dłuższą żywotność. Zaletą jest także łatwa konserwacja – pościel szybko schnie i dzięki niższej miączkowatości nie wymaga prasowania.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m2
Kolor
- Beżowy
- Zielony
- Żółty
- Czerwony
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
- Pościel nie wymaga prasowania
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewą stronę i zapiętą
- Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli
- Po wypraniu natychmiast wyjąć z pralki i dobrze wytrząsnąć
- Suszenie w suszarce na niską temperaturę
Zawartość opakowania w zależności od wyboru wariantu
- Pościel 140 x 200 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 140 x 220 cm | 1 sztuka poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 200 x 220 cm: 1 sztuka poszewka na kołdrę 200 x 220 cm | 2 sztuki poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z polibawełny |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Beżowy |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Wiejski, Retro |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Kwiaty, Natura, Wielkanocny |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
