Pościel z polibawełny NOČNÍ OBLOHA POLY niebieska
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Pościel z polibawełny
Pościel z polibawełny jest popularnym wyborem do codziennego użytku dzięki praktycznemu składowi. Łączy naturalną bawełnę z poliestrem, oferując przyjemny dotyk, dobrą przewiewność oraz zwiększoną odporność i dłuższą żywotność. Zaleta to także łatwa pielęgnacja – pościel szybko schnie i dzięki niskiej podatności na zagniecenia nie wymaga prasowania.
Materiał
- 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester
- Gramatura: 105 g/m²
Kolor
- Niebieska
- Biała
Właściwości
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta)
- Pościeli nie trzeba prasować
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz
- Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą
- Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli
- Po praniu natychmiast wyciągnij z pralki i dobrze wstrząśnij
- Suszenie w suszarce na niską temperaturę
Zawartość opakowania według wybranej wersji
- Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
- Pościel 140 x 220 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 220 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pościel z polibawełny |
|---|---|
| EAN: | Wybierz wariant |
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Rozmiar kołdry: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| ? Rozmiar poduszki: | 70 x 90 cm |
| ? Materiał: | Polibawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar pościeli: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| ? Styl pościeli: | Nowoczesny |
| ? Szerokość: | Na łóżko pojedyncze, Francuskie |
| ? Zapięcie: | Guziki |
| Bez prasowania: | Tak |
| ? Dwustronna: | Nie |
| Motyw pościeli: | Świąteczny, Gwiazdy |
| Pora roku: | Całoroczne |
| Zestawy: | Kołdra i poduszka |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
