Bawełniane prześcieradło niebieskie 140x240 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Bawełniane prześcieradło
Klasyczne i wciąż poszukiwane prześcieradło z mieszanki bawełny z udziałem 80% bawełny i 20% poliestru jest przyjemne w dotyku i łagodne dla skóry. Popularne jest ze względu na swoją lekkość, przewiewność i jednocześnie większą odporność dzięki domieszce poliestru. Materiał przy odpowiedniej pielęgnacji długo zachowuje swój kształt i kolor, a w porównaniu do czystej bawełny jest mniej podatny na zagniecenia i łatwiejszy w utrzymaniu. Idealny wybór do przedszkoli, hoteli i różnych typów obiektów noclegowych.
Materiał
- 80% bawełna | 20% poliester
Rozmiar
- 140 x 240 cm
Kolor
- Jasnoniebieski
Właściwości
- Prześcieradło nie jest napinane
- Prześcieradło bez gumki
- Zalecana temperatura prania: 40 °C - 60 °C (według etykiety producenta prześcieradła)
- Zalecane pranie: każdy tydzień, minimum 1x na 14 dni
- Prześcieradło można suszyć w suszarce w niskich temperaturach
- Podczas pierwszego prania należy prać oddzielnie!
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 140 x 240 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła bawełniane 140 x 240 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 105 g/m2 |
| ? Materiał: | 80% bawełna | 20% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 - 60 °C |
| Waga: | 0,52 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 240 cm |
| Z gumką: | Nie |
| Elastyczne: | Nie |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko pojedyncze |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
