Prześcieradło jersey z lycrą jasnoniebieskie 180 x 200 cm
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 95% bawełna | 5% lycra
- Gramatura: 170 g/m²
Kolor
- Jasnoniebieski
Wymiary
- Rozmiar: 180 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i trwały materiał z długą żywotnością
- Wysoka elastyczność, nie ześlizguje się i mocno trzyma
- Niewymagające prasowania
- Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem dokładnie wypierz prześcieradło
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (zgodnie z metką producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni
- W suszarce zalecamy suszenie na niskiej temperaturze
Zawartość opakowania
- 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey z lycrą 180 x 200 cm |
|---|---|
| ? Kolor: | Niebieski |
| ? Gramatura: | 170 g/m2 |
| ? Materiał: | 95% bawełna | 5% lycra |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,5 kg |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Suszenie w suszarce: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Typ: | Na łóżko podwójne |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
