Prześcieradło jersey EXCLUSIVE turkusowe 140 x 200 cm
Produkty powiązane
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE bordowe 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
45 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE jasnoniebieskie 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
45 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–24 %
Nieprzemakalny ochraniacz na materac PIKOWANY 140 x 200 cm
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
W magazynie
(>10 szt)
65 zł
Promocja
52 zł
–63 %
Prześcieradło jersey piaskowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
19 zł
Promocja
BARDZO NISKA CENA
69 zł
–60 %
Prześcieradło jersey jasnoniebieskie 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
27 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
86 zł
–31 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE beżowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
59 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
od 26 zł Do –15 %
Prześcieradło jersey MIX KOLORÓW
W magazynie
(>10 szt)
od 22 zł
Promocja
69 zł
–47 %
Prześcieradło jersey granatowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
36 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Jersey prześcieradło EXCLUSIVE musztardowe 200 x 220 cm
W magazynie
(>10 szt)
64 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Jersey prześcieradło EXCLUSIVE jasno mentolowe 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
45 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
69 zł
–42 %
Prześcieradło jersey ciemnoróżowe 180 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
40 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Jersey prześcieradło EXCLUSIVE musztardowe 160 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
52 zł
52 zł
–19 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE jasnoniebieskie 160 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
42 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE jasnofioletowe 140 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
45 zł
Kod rabatowy -10%: BLACKWEEKEND
52 zł
–11 %
Prześcieradło jersey EXCLUSIVE morelowe 160x200 cm
W magazynie
(>10 szt)
46 zł
Promocja
52 zł
–61 %
Prześcieradło z dżerseju jasnokremowe 90 x 200 cm
W magazynie
(>10 szt)
20 zł
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% bawełna
- Gramatura: 170 g/m²
Kolor
- Turkusowy
Wymiary
- Rozmiar: 140 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i trwały materiał o długiej żywotności
- Wysoka elastyczność, nie ślizga się i dobrze leży
- Nie wymaga prasowania
- Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne porady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać
- Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- W suszarce suszyć na niskich temperaturach
Zawartość opakowania
- 1 sztuka prześcieradła 140 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła jersey |
|---|---|
| EAN: | 8596605014662 |
| ? Kolor: | Turkusowy |
| ? Gramatura: | 170 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% bawełna |
| ? Zalecana temperatura prania: | 40 °C |
| Waga: | 0,7 kg |
| ? Rozmiar: | 140 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 20 cm |
| Wersja: | Elastyczne, Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
