Prześcieradło z mikropluszu SOFT 180x200 cm żółte
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Materiał
- Skład: 100% poliester
- Gramatura: 160 g/m²
Kolor
- Żółty
Wymiary
- Rozmiar: 180 x 200 cm
Właściwości
- Miękki i wytrzymały materiał o długiej żywotności
- Wysoka elastyczność, nie ześlizguje się i mocno trzyma
- Nieprasujące
- Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła
Praktyczne rady
- Przed pierwszym użyciem prześcieradło dokładnie wyprać
- Zalecana temperatura prania: 30 - 40 °C (według metki producenta)
- Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni
- W suszarce zalecamy suszyć na niskie temperatury
Zawartość opakowania
- 1 sztuka prześcieradła 180 x 200 cm
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Prześcieradła z mikropluszu 180 x 200 cm |
|---|---|
| EAN: | 7187182003142 |
| ? Kolor: | Żółty |
| ? Gramatura: | 160 g/m2 |
| ? Materiał: | 100% poliester |
| ? Zalecana temperatura prania: | 30 - 40 °C |
| ? Rozmiar: | 180 x 200 cm |
| Z gumką: | Tak |
| Elastyczne: | Tak |
| Optymalna wysokość materaca: | Do 25 cm |
| Typ: | Na łóżko podwójne |
| Wersja: | Z gumką |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
